Nawiguj w górę
Logowanie

LEPSZE ZDROWIE LEPSZE ŻYCIE

Improving Health Improving lifes
Pragniemy przyczyniać się do poprawy stanu zdrowia i dobrobytu na całym świecie poprzez opracowywanie nowych sposobów leczenia i zapobiegania chorobom oraz niesienie pomocy osobom potrzebującym.
​Kieruje nami chęć odmiany życia ludzi dzięki odkrywanym i wytwarzanym przez nas innowacyjnym lekom, szczepionkom, preparatom wydawanym bez recepty oraz produktom weterynaryjnym.

Nasze produkty mają szereg różnych zastosowań, m.in. w dbaniu o zdrowie serca i układu oddechowego oraz leczeniu chorób zakaźnych, a także w ochronie przeciwsłonecznej czy dbaniu o zdrowie kobiet. W naszych badaniach skupiamy się na chorobach dotykających miliony ludzi na całym świecie – takich jak choroba Alzheimera, cukrzyca czy choroby nowotworowe, a jednocześnie dynamicznie rozwijamy się w nowych dziedzinach takich jak leki biologiczne.

Pracując nad innowacyjnymi sposobami leczenia, dokładamy jednocześnie starań, by były one przystępne cenowo. Oferujemy wsparcie i programy rabatowe, ponieważ zależy nam na dostępności naszych leków dla wszystkich osób, które ich potrzebują.

Dziś wykorzystujemy naszą ugruntowaną pozycję i globalną skalę działalności, aby w jeszcze większym stopniu realizować to, na czym najbardziej nam zależy: zapewniać wszystkim – każdemu z osobna – zdrowszą przyszłość.

Zawsze wierni swoim ideałom

W ciągu ostatnich kilku lat dokonała się rewolucja w sposobie funkcjonowania naszej firmy. Jednak bez względu na to, jak się zmieniamy i rozwijamy, firma pozostała – i pozostanie – w gruncie rzeczy taka sama.
Poznaj nasze wartości

Fuzja ku przyszłości

Dowiedz się, jakie skutki niesie ze sobą przeprowadzona w 2009 r. fuzja naszej firmy z Schering-Plough dla pacjentów, partnerów, interesariuszy – i dla całego naszego świata.

POGLĄDY I STANOWISKA: LINK DO WITRYNY WWW.MERCK.COM tylko w języku angielskim


​Zwalczanie ślepoty rzecznej

​Program darmowej dystrybucji naszego leku MECTIZAN® obejmuje każdego roku ponad 80 milionów osób zagrożonych ślepotą rzeczną.

Dowiedz się więcej

 

ZOBACZ REKLAMY MSD

 

Powiązane informacje